2013 ÖMSS Özürlü Engelli Memur Sınav Sonuçları

2013 ÖMSS Özürlü Engelli Memur Sınav Sonuçları

2013 omss ozurlu engelli memur sinav sonuclari uzmankalem 2013 ÖMSS Özürlü Engelli Memur Sınav Sonuçları

2013-omss-ozurlu-engelli-memur-sinav-sonuclari-uzmankalem

ÖSYM Başkanlığınca yayımlanacak Tercih Kılavuzu ve belirlenecek merkezi yerleştirme takvimi çerçevesinde, söz konusu kadrolara yerleştirme sonuçları açıklandı..

 2013 ÖMSS Özürlü-Engelli Memur Yerleştirme Kura Sonuçları için Tıklayın

2013 ENGELLİ MEMUR ALIMI İÇİN KURA ÇEKİMİ DUYURUSU .

 2013 ÖMSS Özürlü Engelli Memur Sınav Sonuçları

Bilindiği üzere ilkokul/ilköğretim/ortaokul mezunu engelli vatandaşlarımızın Devlet memurluğuna alınmasında kullanılan kura yöntemi için tercihler, 28 Şubat-11 Mart 2013 tarihleri arasında alınmıştır.

Bahse konu adaylar için kura çekimi, 14 Mart 2013 Perşembe Günü Saat 16:00’da ÖSYM Başkanlığı Tesisleri

BİLKENT/ANKARA adresinde Noter huzurunda yapılacaktır.

İlgili Yönetmelik hükmü gereğince kura işlemini engelli memur adaylarımız da izleyebileceklerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2013 ÖMSS Özürlü Engelli Memur Sınav Sonuçları

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI

DUYURU

(14 Mart 2013)

2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme:

Kura Sonucu ile Yerleştirme İşleminin Yapılması

2013-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemi, 14 Mart 2013 tarihinde saat 16.00’da ÖSYM’nin Bilkent-Ankara’daki merkezinde yapılacaktır.

3 Ekim 2011 tarihli ve 28073 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi gereği kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kura ile yerleştirme sonuçları aynı gün içinde ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden de açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

 

www.uzmankalem.com

Bir önceki yazımız olan 2012 Dicle Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama Listesi başlıklı makalemizde 2012 Dicle Üniversitesi, Dicle Üniversitesi Sıralama Listesi ve Dicle Üniversitesi Taban Puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: özürlü memur alımı sonuçları,,özürlü memur sınav sonuçları,engelli memurluk sınav sonucu,2013 engelli sınav sonuçları,özürlü memur alımı kura sonuçları,özürlü memur alımı 2013 sınav tarihi,özürlü kpss sınavı,ösym özürlü memur alımı sınav sonuçları,engelli memur sınav sonuçları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>