Avea Arayanı Bil Servisi İptal Etme

arayani bil iptal etme uzmankalem com 150x150 Avea Arayanı Bil Servisi İptal EtmeAvea’nın ücretli olarak hizmet verdiği arayanı bil servisi çoğu kullanıcı tarafından iptal ediliyor. Birçok kullanıcısı bu hizmetin ücretli olmasından yakınır durumda. Peki gelelim başlıkta da belirlediğimiz konuya nasıl iptal edilir? Sorumuzun cevabı çok kolay göndereceğiniz tek SMS ile arayanı bil servisini iptal edebiliyorsunuz. Tabi ki sadece SMS yoluyla iptal etme yanında arama yoluyla da avea arayanı bil servisini kapata biliyorsunuz. İşte Avea arayanı bil servisini açıp, kapata bileceğiniz geniş yollar;

 

SMS ile;SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ARAYANIBIL ACIK” yazıp, iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555′e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
ArayanıBil servisini her durum için aktifleştirmek için “ARAYANIBIL ACIK” yazıp 5555′e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:
Aktif etme **21*05559477070# Gönderİptal etme ##21# Gönder
*100# ile;ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz
Web Üzerinden;ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi buradan yapmak için tıklayınız.
Avea İletişim Merkezleri;ArayanıBil işlemlerinizi, Avea İletişim Merkezlerine talebinizi ilettikten sonra, sistem üzerinden size gönderilen SMS’i onaylayarak da yapabilirsiniz.
ArayanıBil servisi ile size bırakılan sesli mesajları 888′i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.
*Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir. Yeni abonelik ile birlikte ücretlendirme başlayacaktır. 

Bir önceki yazımız olan Kim Aramış Servisi - Ücretli Oluyor başlıklı makalemizde Kim Aramış ve Kim Aramış ücretli hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: avea arayanı bil iptal etme,avea arayanı bil iptal,avea arayan bil,avea arayanı bil nasıl iptal edilir,arayanı bil iptal etme,arayanı bil avea iptal etme,avea sms iptal etme,avea arayanı bil,arayanı bil iptal,arayani bil avea

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>