Avea Sınırsız İnternet Paketleri

’nın sınırsız paketlerini bu başlık altında bulabilirsiniz.

Avea Sınırsız İnternet Paketi:

Paket:

- Paket Ücreti: 22 TL (KDV ve ÖİV dahildir)
- Kayıt için 3G SINIRSIZ yazıp 5555e SMS gönderebilirsiniz.

Detay:

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı faturalı hatlar için INTERNET yazıp 5555′e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Adil kullanım noktası olan 1GB’a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 96kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.

Yeni bir paket aldığında hızı tekrar yükselir.

Avea S.E.Ç. Bağlan İnternet Paketi:

Cepten SINIRSIZ internet keyfi yaşamak için S.E.Ç. BAĞLAN Paketi tam size göre! S.E.Ç. BAĞLAN Paketi’ni alarak ayda sadece 10 TL’ye gönül rahatlığıyla SINIRSIZ internet kullanabilirsiniz.

cepten sinirsiz internet 490x340 Avea Sınırsız İnternet Paketleri Ayda sadece 10 TL !

SINIRSIZ İnternet

Kayıt için: LIMITSIZ yazıp 1415‘ e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Detay:

 • S.E.Ç. BAĞLAN Paketi’ni sadece faturalı S.E.Ç. 500, S.E.Ç. 1000, S.E.Ç. 1500, S.E.Ç. 3000 tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler.
 • Paket kapsamında ayda 10 TL’ye yurt içi SINIRSIZ İNTERNET sunulmaktadır.
 • Paket; Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla satın alınabilir.
 • SMS aracılığıyla paketi satın almak için SINIRSIZ yazıp 1415′e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hizmeti sadece WAP APN ve İNTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS, Mobilvizyon ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılır. Kullanım yapmak için bilgilendirme SMS’ini bekleyiniz.
 • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenmektedir.
 • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam eder. Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam eder. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılır ve tekrar satın alınamaz.
 • Faturasız hatta geçiş durumunda paket aboneliği sonlanır, paket kapsamında kalan internet kullanım hakkı silinir.
 • Paket ücreti, fatura kesim tarihine kadar paketten yararlanılan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılacaktır.
 • SEÇ BAĞLAN internet paketinin 1GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra internet erişim hızınız 96kbps’a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder. Fatura kesim tarihinizden sonra tekrar hızınız arttırılacaktır. Başka bir internet paketi alarak hızınızı tekrar arttırabilirsiniz. SEÇ BAĞLAN internet paketinizi 18.12.2012 tarihinden önce aldıysanız internet erişim hızınız 1GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra 128kbps’a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder.
 • 21.12.2012 tarihi itibariyle bu paketi satın alan müşterilerimize ait abonelik bilgilerinin, Avea’nın temsilcileri ve yetkilendirdiği kişiler ile paylaşılması/işlenmesi, bu müşterilerimizin izni ile yapılmış olacaktır. Aboneler belirtilen izin hakkında Avea Çağrı Merkezi’ni arayarak detaylı bilgi alabilecek veya bu izni iptal edebileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Avea İnternet Paketleri (Güncel) başlıklı makalemizde Avea, Avea İnternet ve avea internet paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: avea sınırsız internet,Avea sınırsız internet paketi,avea sınırsız internet 10 tl,avea internet paketi,avea sınırsız internet paketleri,avea internet paketleri sınırsız,avea 10 tl internet paketi,avea internet paketleri 10 tl,avea sınırsız internet paketi 10 tl,avea aylık sınırsız internet paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>