Vodafone – MMS Paketi

vodafone uzmankalem com Vodafone   MMS PaketiVodafon’un MMS paketi ile sevdiklerinizle fotoğraf, videolarınızı anında paylaşın. Sizler için önemli anları sevdiklerinizle an ve an paylaşın. Vodafone MMS paketi tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Vodafone haftalık MMS paket ücreti:

7 gün geçerli yurtiçi her yöne 30 MMS —  Haftalık 2,9 TL

haftalık MMS paketi almak için:

“MMS” yazıp 7580′e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone haftalık MMS paketi iptal için:

 “IPTAL MMS” yazıp 7580’e mesaj atabilirsiniz.

Vodafone haftalık MMS paketi bakiye öğrenmek için:

 “BAKIYE MMS” yazıp 7580’e mesaj atabilirsiniz.

Tabi telefonunuz MMS özelliğine sahip olmalı ve  MMS servisinin aktif olması gerekmektedir.

servisi açma/kapama:

MMS servis açılımı için “MMS AC” yazılıp 7048′e SMS atılarak servis açılımı yapılır, MMS ayarları içinse “MMS AYAR” yazılıp 7048′e mesaj gönderilerek cep telefonuna gelen MMS ayarları kaydedilerek bu servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Avea - SEÇ Tarifesi başlıklı makalemizde Avea, avea SEÇ ve avea tarife hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: vodafone mms paketi,vodafone mms paketleri,vodafone mms,vodafone aylık mms paketi,vodafone mms paketi nasıl yapılır,vodafone mms paketi nasıl iptal edilir,VODAFONE HAFTALIK MMS PAKETİ NASIL YAPILIR,vodafone mms nasıl yapılır,vodafone multimedya mesaj hakkı nasıl yapılır,mms paketi vodafone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>